KONST / Litografier / Färglitografi 13138207
nr 1313 8207
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 231/285. Motivet: 47x57cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:43:03
100 kr
200 kr